Image is not available
Slider

5 Gala Disco Polo ARENA TORUŃ, 14 grudnia 2019, start 18.00

Gwiazdy festiwalu disco polo: BOYS, MIG, PIĘKNI i MŁODZI, CLASIC, POWER PLAY, MIŁY PAN, TOP GIRLS

Otwarcie bram o godz. 17.00

BILETY 0N-LINE

Stacjonarne punkty sprzedaży:
▶️ Sklep Pamiątki RATUSZ – Toruń
▶️ Biuro Podróży VEOLIA Dworzec PKS ul. Dąbrowskiego – Toruń tel: 56 655 47 47

Bilety będzie można kupić na miejscu, wystarczy poinformować o tym ochronę, jednak proponujemy kupić bilety telefonicznie u nas lub na portalach, szybciej można wejść na salę i nie trzeba czekać w kolejce do kupienia/odebrania bletów.

Czytany 19639 razy
CLASSIC

CLASSIC

Classic – discopolowa grupa muzyczna. Została założona w 1992 w Iłowie. Na początku skład zespołu stanowili: Robert Klatt, Jacek Ambroziak i Waldemar Kiełbasiński. W lutym 1993 Kiełbasińskiego zastąpił Mariusz Winnicki. Grupa od początku zyskała w swoim regionie duże grono wielbicieli. W 1995 zespół wydał swoją pierwszą kasetę pt. Jolka Jolka[3]. Do tytułowej piosenki tej kasety powstał również teledysk, a piosenką promującą tę kasetę był utwór Piękną miałaś twarz. Wiosną 1996 ukazała się płyta CD Jolka Jolka i dołączono kilka nowych przebojów m.in. Tam za rzeką.
BOYS

BOYS

Zespół Boys został założony wiosną 1991 w Prostkach koło Ełku.
Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). O lokalu w Zimnej możemy usłyszeć w piosence, która pojawiła się na pierwszej kasecie zespołu Boys, refren tego utworu był następujący A ja sobie się bawię, w Zimnej na zabawie, wszyscy mają w czubie, a ja sobie się bawię.
Od początku kompozytorem utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Muzyka zespołu zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat. Grupa stopniowo odchodziła od typowego disco polo w kierunku muzyki dance. Zespół zdobył 5 platynowych płyt i 2 złote.
MIŁY PAN

MIŁY PAN

Nowy król disco polo?!

MiłyPan na samym szczycie!
TOP GIRLS

TOP GIRLS

Zespół „Top Girls”
powstał w 2016 roku z inicjatywy Angeliki Żmijewskiej, Pauli Karpowicz i Justyny Lubas.
W swojej dyskografii zespół ma 4 albumy i liczne przeboje, w tym m.in.:
„Czeski film”, „Jeszcze tego nie wiem”, „Zakochana”, „Jakbyś mnie zechciał”, „Nie będę twoja”, „Mleczko”, „Dziś zatańcz ze mną”, „Bo jesteś obok” czy „Zabierz mnie do raju”. Nagrał również piosenki z innymi wykonawcami, takie jak m.in. „Sexi Bomba” (w duecie z zespołem Extazy), „Barwy uczuć” (w duecie z zespołem Boys) czy „Niech żyje życie” (w duecie z zespołem Kolor).
POWER PLAY

POWER PLAY

Zespół został założony w 2001 w Zamościu przez wokalistę, lidera formacji oraz autora tekstów i muzyki Sylwestra Gazdę. Zespół tworzy własną muzykę od 2009 roku. Skład zespołu zmieniał się przez lata i aktualnie tworzą go trzy osoby. Formacja wydała pięć albumów i dwa single. Pierwszym przebojem zespołu była piosenka „Zawsze coś (oj tam, oj tam)” z 2011 roku”. Inne przeboje zespołu to „Banan”, „Wirtualny światek”, „Bez Ciebie”, „Wole Ole”, „Nie bo nie”, „Chce się żyć”, „Skok w Bok”, „Kochaj mnie” czy „Na zawsze”[3],” Najpiękne” oraz jego najnowszy przebój „Co ma być to będzie”. W 2012 roku zespół otrzymał nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2012 przyznawaną przez stację telewizyjną TV.Disco, a zespół nominowany był także w kategoriach Przebój Roku i Wykonawca Roku.
MIG

MIG

Zepół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy....
Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi

Zespół na swoim koncie ma już wiele sukcesów, m.in. zdobył Hitu ROKU 2013 w plebiscycie Radia DiscoParty oraz telewizji TV DISCO .....

OFERTA VIP 5 GALA DISCO POLO:

MEGA VIP 290 zł/osoba:
Bogata oferta cateringu zimna płyta, ciepłe dania, napoje, kawa, herbata, piwo, drink bar.
Możliwość zdjęć z gwiazdami.
Miejsce przy samej scenie.
Osobne wejście i szatnia dla gości VIP.
Opieka obsługi gości VIP przy wejściu.

Strefa VIP 150 zł/osoba:
Bogata oferta cateringu zimna płyta, ciepłe dania, napoje, kawa, herbata, piwo.
Miejsce przy scenie w drugim rzędzie za mega vip.
Osobne wejście i szatnia dla gości VIP.
Opieka obsługi gości VIP przy wejściu.

5 Świateczna Gala Disco Polo za: